Popierinės lipnios juostos su spauda

Ekologiškos popierinės juostos Jūsų įmonei

Aukščiausios kokybės popierinės lipnios juostos kraft juostos eko juostos kraft juostos su logotipu

Popierinė juosta (KRAFT POPIERIUS) su spauda ir įmonės logotipu tai geriausias sprendimas naudojamas verslininkų, veikiančių e-komercijos srityje. Gaminame aukštos kokybės popierines pakavimo juostas, kurios pasižymi labai dideliu tvirtumu ir sustiprintu sukibimu.

Mūsų popierinės juostos puikiai tinka apsaugoti siuntas ir papildomai rūpinasi natūralia mūsų aplinka. Mūsų popierinė juosta su spauda, tai idealus ir aplinkai nekenksmingas būdas supakuoti Jūsų siuntas. Popierinės lipnios juostos su spauda tai labai universalus sprendimas, kuris taip pat pagerina įmonės įvaizdį ir pristato ją kaip besirūpinanti EKOlogija

Atliekant įmonės logotipo, reklaminio teksto ar įspėjamųjų simbolių spaudą ant popierinių juostų, paverčiame mūsų kraft juostą reikšmingo pasiekiamumo reklamos terpe - pridedame papildomą vertę pigios reklamos forma ir tikrumą, kad klientas įsimins įmonės prekės ženklą. Ši reklamos forma tai puikus sprendimas Jūsų įmonei.

Popierinė juosta (KRAFT) tipo turi lipnų sluoksnį, kurio pagrindas yra sintetinis (HOTMELT klijai) arba natūralus (SOLVENT klijai) kaučiukas. Mūsų kraft juostose nėra aplinkai pavojingų sudedamųjų dalių. Ekologiška popierinė juosta su spauda pagaminta yra iš aplinkai nekenksmingų medžiagų ir yra dviejų spalvų variantų: baltos ir rudos (HOTMELT klijai) ir tik rudos (SOLVENT klijai).

Ekologiškos popierinės juostos (KRAFT) su spauda tai puiki jūsų įmonės rinkodaros forma. Atspausdinę savo įmonės logotipą ar reklaminį šūkį pagerinsite įmonės atpažįstamumą.. Papildomai popierinė juosta su logotipu (KRAFT TIPO) pritrauks daugybę naujų klientų, kuriems rūpi natūralios aplinkos apsauga. Popierinė pakavimo juosta su nuosava spauda tampa vis populiaresnė ir tapo pagrindine internetinių parduotuvių, biurų ir sandėlių įranga. Puikiai tiks įvairaus svorio ir dydžio kartoninėms dėžėms pakuoti, mažoms pakuotėms ir vokams užklijuoti, prekėms pakuoti ir žymėti.

tvirtas, stiprus klijavimas
Lipnios popierinės juostos
su SOLVENT klijais

SOLVENT klijų privalumas yra labai didelis sukibimo stiprumas, kuris laikui bėgant tampa dar stipresnis. Papildomai tai yra produktas atsparus žemai ir aukštai temperatūrai - po užklijavimo išlaiko savo savybes nuo -20°C iki + +60°C. Prieinamas tik rudos spalvos versijoje, minimalus kiekis yra 36 vnt.
Spalvų kiekis spaudoje iki 3 spalvų. (PALETĖ PANTONE SOLID COATED).

išskirtinis klijavimo stiprumas
Lipnios popierinės juostos
su HOTMELT klijais

HOTMELT klijai - šių klijų privalumas yra didelis pradinis sukibimo stiprumas, kurio dėka juosta užtikrina sujungimo stabilumą iš karto po klijavimo. Be to, po užklijavimo, juostos su spauda su HOTMELT klijais yra atsparios žemai ir aukštai temperatūrai - išlaiko savo savybes nuo -10°C iki +50°C. Popierinės lipnios juostos su HOTMELT klijais prieinamos baltos ir rudos spalvos versijoje, minimalus kiekis 540 vnt.
Spalvų kiekis spaudoje iki 8 spalvų (PALETĖ PANTONE SOLID COATED), ir net nuotraukų spauda (CMYK).

Patarimai dėl mūsų popierinės lipnios juostos kraft juostos eko juostos naudojimo

Patarimai susiję su mūsų juostos naudojimu:

  • Popierinės juostos turėtų būti saugomos sausose patalpose, originaliose dėžutėse
  • Eko kraft juosta turėtų būti klijuojama aukštesnėje nei +8°C temperatūroje
  • Popierinė juosta turi būti klijuojama prie švaraus ir sauso paviršiaus
  • Tvirtai prispaudus kraft juostą prie paviršiaus, pagerėja juostos sukibimas su pagrindu
  • Aštrių įrankių negalima naudoti norint atidaryti atskiras ir bendras pakuotes (dėžutes) į kurias supakuotos yra juostos, juostos krašto įpjovimas yra dažniausia juostos plyšimo priežastis