Pakavimo juostos su spauda

Profesionalios lipnios juostos jūsų verslui!
Protape ® įmonė
specializuotos pakavimo juostos su spauda!

Protape ® įmonė yra pirmaujantis pakavimo juostų su spauda gamintojas. Daugelį metų gaminame pakavimo juostas su spauda ir sėkmingai aptarnaujame įmones iš visos Europos!

Siekdami pristatyti jums aukščiausios kokybės produktą, mes naudojame modernias ir labai efektyvias mašinas, kurios leidžia mums vykdyti užsakymus kuo tiksliau, todėl siūlome jums Europos lygio produktus ir paslaugas.

Gaminant pakavimo juostas naudojame geriausius klijus

HOTMELT pakavimo juostos

Pakavimo juosta su individualia spauda su HOTMELT klijais (specialus sintetinių kaučiukų mišinys) yra labai universalus produktas, kurį galima sėkmingai naudoti biuro darbams, bet ir sunkiems darbams sandėliuose.

Puikiai tinka užklijuoti ir žymėti tiek mažas lengvas, tiek sunkias ir dideles pakuotes, kurios buvo išsiųstos jūsų klientams. Didelis lipnių juostų su spauda ir HOTMELT klijais, privalumas yra tas, kad jas galima klijuoti rankiniu būdu arba klijavimo įrankiu.

Sintetinio kaučiuko panaudojimo dėka lipnios juostos su HOTMELT klijais pasižymi labai dideliu pradiniu sukibimo stiprumu, kurio dėka jos užtikrina sujungimo stabilumą nuo pat pirmųjų momentų po pakavimo juostos uždėjimo ant klijuojamo daikto. Mūsų lipnios juostos yra labai lanksčios ir naudojimo metu neplyšta, todėl sandėlio darbas tampa lengvesnis, greitesnis ir efektyvesnis.

Pakavimo juosta su spauda ir HOTMELT klijais tai geriausia ir pigiausia reklamos forma. Toks produktas sukuria teigiamą jūsų įmonės įvaizdį ir priėmimą ir tuo pačiu veikia kaip geriausia siuntos apsauga, kas yra labai svarbu elektroninės prekybos pramonėje. Personalizuotą spaudą ant pakavimo juostų gaminame pagal individualius gavėjų nurodymus. Projektus kuriame visada nemokamai, kol gauname pilną kliento patvirtinimą.

Juostas su sintetiniu kaučiuku gaminame HOTMELT ir HOTMELT ECO versijose.

HOTMELT klijai - didžiausias juostų su šiais klijais privalumas yra didelis pradinis sukibimo stiprumas, kurio dėka juosta užtikrina sujungimo stabilumą iš karto po klijavimo. Be to, po klijavimo jie yra atsparūs žemai ir aukštai temperatūrai - išlaiko savo savybes nuo -10°C iki + 50°C.
Minimalus kiekis 36 vnt. spalvų kiekis spaudoje iki 3 spalvų (PALETĖ PANTONE SOLID COATED), nuo 360 vnt. kiekio spalvų kiekis spaudoje iki 8 spalvų (PALETĖ PANTONE SOLID COATED), ir net nuotraukų spauda (CMYK).

HOTMELT ECO klijai - lipnios juostos su spauda ir HOTMELT ECO klijais tinka lengviausių pakuočių užklijavimui. Dėka plonos, bet vis tiek labai patvarios ir lanksčios plėvelės bei mažesnio klijų kiekio panaudojimo, juosta yra EKOLOGIŠKESNĖ (generuoja mažiau plėvelės ir klijų sąnaudų), taip pat dėl labai patrauklios kainos tai yra labai EKONOMIŠKAS sprendimas.
Minimalus kiekis - 360 vnt. spalvų kiekis spaudoje iki 8 spalvų (PALETĖ PANTONE SOLID COATED), ir net nuotraukų spauda (CMYK).

Lipnios juostos SOLVENT

Pakavimo juosta su individualia spauda ir SOLVENT klijais (stipriausi klijai natūralaus kaučiuko pagrindu) yra aukščiausios kokybės produktas, kurį galima sėkmingai naudoti ekstremaliausiomis situacijomis, tokiomis kaip nepalankios oro sąlygos (didelė drėgmė, šaltis), lipnios juostos su spauda ir SOLVENT klijais tinka pakuoti sunkiausius siuntinius.

Lipnias juostas su spauda ir SOLVENT klijais galima klijuoti rankiniu būdu arba klijavimo įrankiu.

Didžiausias SOLVENT klijų privalumas yra labai didelis sukibimo stiprumas, kuris laikui bėgant tampa dar stipresnis. Mūsų gaminamos lipnios juostos yra labai lanksčios ir naudojimo metu neplyšta, todėl pakavimo procesas tampa lengvesnis, greitesnis ir efektyvesnis.

Pakavimo juosta su spauda ir SOLVENT klijais tai geriausia ir pigiausia reklamos forma. Produktų ir siuntų žymėjimas lipniomis juostomis sukuria jūsų įmonės atpažįstamumą ir puikiai apsaugo siuntas kurjerių kompanijų vykdomo transporto metu. Spaudas ant pakavimo juostų, pagal individualų įmonės užsakymą, atliekame remiantis išsamiais mūsų klientų nurodymais. Kiekvieną projektą kuriame visada nemokamai, kol gauname pilną kliento patvirtinimą.

Lipnios juostos su SOLVENT klijais gali būti pagamintos ant dviejų pagrindų, tokių kaip POLIPROPILENAS arba PVC.

SOLVENT klijai (POLIPROPILENO JUOSTA) juosta su standartiniu pagrindu su aukščiausios kokybės klijais - natūraliu kaučiuku, užtikrins siuntų saugumą bet kokiomis sąlygomis. Papildomai tai yra produktas atsparus žemai ir aukštai temperatūrai - po užklijavimo išlaiko savo savybes nuo -20°C iki + +60°C.
Minimalus kiekis - 36 vnt. spalvų kiekis spaudoje iki 3 spalvų (PALETĖ PANTONE SOLID COATED)

SOLVENT (PVC) klijai - PVC pagrindas pasižymi labai dideliu mechaniniu tvirtumu, kurio dėka tai yra juosta specialioms užduotims atlikti, pasižymi stipriomis lipniomis savybėmis, sukurta labai sunkiems, didelių matmenų, sunkių transportavimo sąlygų siuntiniams užklijuoti. Dar vienas didelis juostos privalumas yra tylus jos išvyniojimas nuo ritinėlio, kas padidina darbo komfortą. Lipnios juostos ant PVC pagrindo yra atsparios žemai ir aukštai temperatūrai - po užklijavimo išlaiko savo savybes nuo -20°C iki + +60°C.
Minimalus kiekis - 36 vnt. spalvų kiekis spaudoje iki 3 spalvų (PALETĖ PANTONE SOLID COATED)

Lipnios juostos AKRILAS

Lipnios pakavimo juostos su spauda su AKRILO klijais yra puikus darbo įrankis kiekviename biure ir sandėlyje. Dėka lipnios juostos savybių tai yra viena iš populiariausių įvairių rūšių krovinių ir pakuočių apsaugos formų. Dėka lipnumo ir patvarumo, kuris laikui bėgant didėja, akrilo juosta puikiai tiks ilgalaikio saugojimo prekėms. Lipni juosta su akrilo klijais (kurie buvo sukurti iš akrilo emulsijos ir kietinančio komponento derinio), pasižymi dideliu atsparumu drėgmei, senėjimui ir UV spinduliuotei (todėl tai vienintelė juosta, kuri su laiku nepagelsta). Dėl savo stiprių lipnių savybių ir lankstumo, puikiai tiks apsaugoti prekes gabenimo ir laikymo metu. Atspari ir tvirta pakavimo juosta su spauda ir akrilo klijais yra puiki įmonės reklamos forma, didinanti prekės ženklo atpažįstamumą ir turinti įtakos pardavimams elektroninės prekybos sektoriuje.

Akrilo lipnios juostos taip pat gali būti pagamintos tylia versija (TYLUS AKRILAS), kurios bus sėkmingai naudojamos tose vietose, kur ilgas klijavimas ir triukšmas apsunkina kitų asmenų darbą. Mūsų tylios versijos lipnios juostos žymiai pagerina darbo komfortą. Tyli pakavimo juosta su individualia spauda užtikrins tyliausią išvyniojimą. Sukurta naudoti sandėliuose ar biuruose, taip pat vietose, kur ruošiama daugybė siuntų.

Klijai AKRILAS - didžiausias šių klijų privalumas yra jų lipnumas, kuris laikui bėgant didėja, atsparumas drėgmei ir UV spinduliuotei, be to, po užklijavimo jie yra atsparūs žemai ir aukštai temperatūrai - išlaiko savo savybes nuo -10°C iki +60°C.
Minimalus kiekis - 36 vnt. spalvų kiekis spaudoje iki 3 spalvų (PALETĖ PANTONE SOLID COATED), nuo 360 vnt. kiekio, spalvų kiekis spaudoje iki 8 spalvų (PALETĖ PANTONE SOLID COATED), ir net nuotraukų spauda (CMYK).

Klijai TYLUS AKRILAS - lipnioms juostoms su šiais klijais, būdingas yra padidėjęs plėvelės storis ir padidintas klijų kiekis, ko dėka išvyniojimas atliekamas tyliai, juosta daro įspūdį savo lipnumu, o ja užklijuotos pakuotės yra labai saugios, be to, tai yra produktas, atsparus žemai ir aukštai temperatūrai - po užklijavimo išlaiko savo savybes nuo -10°C iki +60°C.
Minimalus kiekis - 360 vnt. spalvų kiekis spaudoje iki 8 spalvų (PALETĖ PANTONE SOLID COATED), ir net nuotraukų spauda (CMYK).

Patarimai dėl mūsų pakavimo juostų juostų su logotipu lipnių juostų naudojimo

Patarimai susiję su mūsų juostos naudojimu:

  • Pakavimo juostos turėtų būti saugomos sausose patalpose, originaliose dėžutėse
  • Lipni juosta turėtų būti klijuojama aukštesnėje nei +8°C temperatūroje
  • Lipni juosta turi būti klijuojama prie švaraus ir sauso paviršiaus
  • Tvirtai prispaudus pakavimo juostą prie paviršiaus, pagerėja juostos sukibimas su pagrindu
  • Aštrių įrankių negalima naudoti norint atidaryti atskiras ir bendras pakuotes (dėžutes) į kurias supakuotos yra juostos, juostos krašto įpjovimas yra dažniausia juostos plyšimo priežastis